Kaip Pagerinti Sveikatos Priežiūros Kanadoje

sveikatos maisto patarimai gyvenimo b?do


Reta liga, kuri pasiekė šį rudenį ir paralyžiuoja jo aukos - daugiausia vaikai - atžvilgių panašus į poliomielito pateikė sveikatos apsaugos institucijos įspėjimas visoje Jungtinės valstijos. Tada, jums reikia būtinai išbandyti, kad būtų išvengta valgyti riebaus maisto, ypač tų, kurių per daug aliejaus, ar padažu, nes jie gali pabloginti jūsų būklę. Be to, tai taip pat geriausia nevalgyti sūriai, pienas, ledai, sviestas, arba bet kokio pieno, kaip tai sąveikauja su skrandžio neigiama prasme, ypač jei jau turi kokį nors laktozės netoleravimas, prasideda. Dirbtiniai saldikliai, tokie kaip gliucitolis (Sorbitolis), taip pat turėtų būti vengiama, kaip šių ingredientų, kad būtų tikrai ne pagerinti sąlyga, kad kažkas kenčia nuo bet kokios formos viduriavimas arba mastocytis - jei turite smaližius, ar yra troškimas kažko saldaus, tiesiog pabandykite dietos, gaivieji gėrimai, arba be cukraus guma ar saldainiai, o ne.


Arba, ieškoti Paleo arba be Glitimo alternatyvų - taigi, jūs vis tiek galite mėgautis išlaikant savo sveikatos patikrinti.

Ūminės ligos gali būti lengvai valomos, padedant vaistų ir neinvazines procedūras. Tačiau, bet koks delsimas gydant tokias ligas gali pablogėti paciento būklė ir kyla daugiau komplikacijų. Sąlygas, pavyzdžiui, Arkties stenozė, plaučių stenozė, miego arterijos stenozė ir pan tapo plačiai paplitęs dėl majorly su nutukimu ir sveikatos sąlygas, pavyzdžiui, diabetas ir aukštas kraujo spaudimas. Šios problemos gali būti gydoma chirurginiu būdu. Gydytojas mane arba pasirinkti atviros širdies operacijos ar minimaliai invazinės procedūros, pavyzdžiui, transcatheter aortos vožtuvo implantavimas.

Tačiau, jei problema yra negydoma, ji gali sukelti rimtų pasekmių, tokių kaip širdies priepuolis, insultas, širdies nepakankamumą ar net mirtį. Širdies nepakankamumas yra viena iš pavojingiausių medicinos sąlygos, kurios gali būti gydomi širdies transplantacijos.

ClinGen mokslininkai taip pat pritraukti parengtas gaires, Amerikos Koledžo Medicinos Genetikos ir Genomikos ir Asociacijos Molekulinė Patologija nustatyti tų konkrečių variantų, per genų, kad sukelti ligas ir tie, kurie neturi. Keturių paskelbė dokumentus, ClinGen " Variantas Saugojimui Ekspertų grupių apžvelgti, kaip jie pritaikyti gaires adresas unikalus aspektus genų , įskaitant tuos, kurie skirti klausos praradimas, CDH1 (susijusios su skrandžio ir krūties vėžio), GPT (susijusių sergantiems fenilketonurija), ir PTEN (susijęs su naviko sindromas). Gydytojai gali naudoti ekspertas-priskiriama genų variantų prieinama ClinVar nuspręsti, ar variantas, su kuriomis jie susiduria jų pacientai prisideda prie ligos. Mokslininkai taip pat gali pasirinkti tam tikrus genų variantų, studijuoti jų laboratorijose.

Celiakija-tai sąlygos, kurios įtakoja plonosios žarnos, sukelia sutrikęs imuninis atsakas, arba jautrumą, mitybos baltymų žinomas kaip glitimo. Kai pamušalas iš plonosios žarnos yra sugadinta, maistinių medžiagų, pavyzdžiui, kalcio, geležies, folio rūgšties ir riebaluose tirpstantys vitaminai yra prastai absorbuojamas. Kai kuriems žmonėms šie baltymai gali sukelti žalą į mažą prognozes - ar willy - kad linijos plonosios žarnos. Cukrų, baltymų ir riebalų, gali būti prastai absorbuojamas per daug.Iki šiol, celiakija buvo manoma, nedažni Jungtinėse amerikos valstijose. Kai kuriais atvejais diagnozuota celiakija yra praleisti, nes ligos simptomai yra tokie įvairūs ir gali užvirti retkarčiais. Tai suteikia jiems negali įsisavinti maisto tinkamai, ir gali sukelti viduriavimą ir prastos mitybos. Šie baltymai žalą mažas pirštas kaip prognozės (willy), kad linijos plonosiose žarnose ir vaidina svarbų vaidmenį virškinimui. Apgadinta ir uždegimas, willy nesugeba įsisavinti maisto tinkamai, kurios dažnai sukelia viduriavimą ir prastos mitybos.

Simptomai jai atsiranda laikas nuo laiko. Kai tai sunkus atvejis, oda taps šviesiai geltonos spalvos kartu su odena, kai kuriais atvejais jie gali atrodyti rudos spalvos per daug. Spalva burną, taip pat gauna geltoną ir šlapimas tampa tamsus arba rudos spalvos, o išmatos tampa blyškios ir molio spalvos pobūdžio. Kiti simptomai gali būti perteklius, nuovargis ir svorio kritimas, Hepatitas gali sukelti vomitting, nuovargis ir pykinimas. Yra daug paplitusių rūšių, gelta, kuri kamavo kiekviena šalis ar tauta dešimtmečius kartu.


Fiziologinių jaindice, gelta, neišnešiotiems kūdikiams, maitinant krūtimi, therough motinos pienu ir komplikacijų kraujo grupės suderinamumas. Fiziologinė gelta atsiranda mosly naujagimiams, kuris veda į lėtą tvarkymo bilirubino. Trukmė yra nuo 2 iki 4 dienų ir ji išnyksta per 1-2 savaites. Neišnešiotiems kūdikiams gresia gelta, o tai atsitinka gana dažnai. Jei kūdikis negauna enogh motinos pieną gerti gali kurti simptomai, kurie gali atsirasti gelta.