Lygiai Prevencijos Ir Visuomenės Sveikatos Programos

sveikatos odontologo konsultacija šypsena

Išeminė širdies liga yra viena iš dažniausiai pasitaikančių vyresnio amžiaus žmonių mirties. Konstitucinis medicina: Šios gydymo sistemų pradėti, nustatant asmens konstitucija - savo stipriąsias puses, susceptibilities, medžiagų apykaitos būklė, ar polinkį į tam tikras sąlygas. Pavyzdžiai konstitucinio medicina apima Ayuverda, Tradicinė Kinų Medicina, Tibeto Medicina. Dėmesio konstitucinio medicina-padėti asmeniui pasiekti ir išlaikyti balansą pagal savo konstitucinį tipą.

Šių sistemų, vidaus harmonija rezultatai fizinės, emocinės, ir dvasinės geros sveikatos.

Mes kviečiame jus sužinoti daugiau, todėl jūs galite nuspręsti, ar bandymas yra tinkamas jums. Genetinių patarėjas, sveikatos priežiūros specialistų, turinčių specialiųjų mokymo genetinių ligų, galės atsakyti į konkrečius jūsų klausimus ir padės jums padaryti pagrįstą sprendimą.

Ajurveda siūlo natūralus būdas gydyti įvairioms ligoms. Rengdamos vaistažolių , Ajurvedos specialistai kruopščiai įvertinti, ar yra sutrikusi, organizmo trys energijos šaltiniai - Vata, Pitta ir Kapha - kurie, jų nuomone, yra atsakinga už gerą sveikatą.

Beveik visos biologinės funkcijos priklauso nuo rūgštingumas arba šarmingumas skysčio aplinka. pH yra priemonė, santykinis rūgštingumas arba šarmingumas tirpale, kur pH 7 yra neutralus, mažiau nei 7 rūgštus ir daugiau nei 7 yra šarminiai arba šarminių. Natūralus pH žmogaus organizmui ir todėl normalus biologinis funkcija yra pH 7.4, kuris yra šiek tiek šarminis. Gera priemonė kūno pH yra įvertinti pH kraujo, kuris yra iš esmės atspindi visą kūną. Kai kraujo pH nukrenta gerokai žemiau, 7.4, būklė, vadinama acidosis įvyksta. Priešingai, didesnis nei pH 7.4 rezultatų alkalosis.


Disbalansas ar pažeidimų, dėl acidosis ar alkalosis gali būti žalingas į normalų fizinį ir medžiagų apykaitos procesus, todėl galbūt vidutinio sunkumo-sunkios sveikatos komplikacijų.

Dauguma psichikos sveikatos priežiūros specialistų praktikos per vieną iš penkių tipų psichoterapija: psichoanalizė, psychodynamic psichoterapija, kognityvinė terapija, elgesio terapija, arba tarpasmeninė terapija. Psichoanalizė yra seniausia forma psichoterapijos ir buvo sukurta Sigmund Freud pirmoje 20 amžiaus pradžioje.

Asmuo, paprastai guli ant sofos, psichoterapeuto kabinete 4 ar 5 kartus per savaitę ir bando pasakyti viską, kas jam ateina į jo protą, praktika, vadinama laisva asociacija.